Darbuotojų sąrašas

Pareigos Vardas Pavardė Kabinetas Tel. Nr. El. paštas
ADMINISTRACIJA:
Direktorė Jurga Silvija Večerskytė-Šimeliūnė 519 211 2497 jurga.vecerskyte.simeliune@vplanas.lt
Direktoriaus pavaduotojas – vyr. Architektas Linas Sinkevičius 511 211 2536 linas.sinkevicius@vplanas.lt 
Referentas-personalo specialistas Diana Švažienė 517 211 2446 diana.svaziene@vplanas.lt
Personalo specialistas Viktorija Ivanova 511 viktorija.ivanova@vplanas.lt
Teisininkas Rosita Žibelienė rosita.zibeliene@gmail.com
Kokybės vadybos specialistas Asta Adamonytė 518 asta.adamonyte@vplanas.lt
FINANSŲ IR APSKAITOS SKYRIUS:
Vadovas-vyr. finansininkas Jonita Daunaravičienė 510 211 2195 jonita.daunaraviciene@vplanas.lt
Buhalteris Snieguolė Rutkauskienė 510 211 2176 snieguole.rutkauskiene@vplanas.lt
Ekonomistas Rima Medelinskienė 514 211 2449 rima.medelinskiene@vplanas.lt
Projektų planavimo-valdymo specialistas/ viešųjų pirkimų specialistas Živilė Gricytė-Rukuižienė 514 211 2449 zivile.rukuiziene@vplanas.lt
ES PROJEKTŲ SKYRIUS:
Direktoriaus pavaduotojas-ES projektų skyriaus vadovas Alvydas Karalius 505 211 2192 alvydas.karalius@vplanas.lt
ES projektų specialistas Mindaugas Kavaliūnas 523 211 2491 mindaugas.kavaliunas@vplanas.lt
ES projektų specialistas Linas Jankaitis 505 211 2487 linas.jankaitis@vplanas.lt
ES projektų specialistas Haroldas Bertulis 507 haroldas.bertulis@vplanas.lt
Darnaus judumo plano projekto koordinatorė Kristina Gaučė 314 211 2036 kristina.gauce@vplanas.lt
ES projektų specialistas Marius Berulis 314 211 2761 marius.berulis@vplanas.lt
ES projektų specialistė Marija Frolova 314 211 2443 marija.frolova@vplanas.lt
ES projektų specialistė Rūta Skripkienė 314 211 7940 ruta.skripkiene@vplanas.lt
PROJEKTAVIMO SKYRIUS:
L.e.p. Vadovas Vladas Treinys 512 211 2448 vladas.treinys@vplanas.lt
Projekto vadovas Lolita Vileikienė 512 211 2762 lolita.vileikiene@vplanas.lt
Projekto vadovas Saulius Valeika 506 211 2193 saulius.valeika@vplanas.lt
Projekto vadovas Vaidotas Lukošiūnas 506 211 2193 vaidotas.lukosiunas@vplanas.lt
Projekto vadovas Vincas Brezgys 508 211 2784 vincas.brezgys@vplanas.lt
Projekto vadovas Artūras Smaliukas 508 211 2451 arturas.smaliukas@vplanas.lt
Projekto vadovas Audronė Alūzienė 509 211 2703 audrone.aluziene@vplanas.lt
Projekto vadovas Saulius Dagelis 509 211 2496 saulius.dagelis@vplanas.lt
Projekto vadovas Giedrius Bireta 509 211 2759 giedrius.bireta@vplanas.lt
Projekto vadovas Laima Naujokaitienė 512 211 2447 laima.naujokaitiene@vplanas.lt
Projekto vadovas Nerijus Siciūnas 523 219 7940 nerijus.siciunas@vplanas.lt
Projekto vadovas Vida Kukelkienė 521 211 2706 vida.kukelkiene@vplanas.lt
Projekto vadovas Židronė Stankevičienė 521 211 2453 zidrone.stankeviciene@vplanas.lt
Projekto vadovas Sigita Dagelienė 523 211 2198 sigita.dageliene@vplanas.lt
Projekto vadovas Mindaugas Grabauskas 509 211 2450 mindaugas.grabauskas@vplanas.lt
Projekto vadovas Arvydas Tamošaitis 527 211 2763 arvydas.tamosaitis@vplanas.lt
Projekto vadovas Benas Ubartas benas.ubartas@vplanas.lt
Projekto vadovas Edvardas Černauskas 8602 26024 edvardas.cernauskas@vplanas.lt
Vyr. transportininkas Vidualdas Valeika 507 vidualdas.valeika@vplanas.lt
Architektas Rūta Astasevičiūtė 508 211 2267 ruta.astaseviciute@vplanas.lt
Architektas Sima Balčiūtė 509 211 2760 sima.balciute@vplanas.lt
Architektas Jurgita Stonkutė-Vyrukaitienė 513 211 2452 jurgita.vyrukaitiene@vplanas.lt
Architektas (vaiko priežiūros atostogos) Birutė Pečiūraitė-Baltuškienė  
Architektas Modesta Dauderytė-Mazūrienė 513 modesta.mazuriene@vplanas.lt
Architektas Lina Kulbokaitė 513 lina.kulbokaite@vplanas.lt
Architektas Julija Musteikytė 513 julija.musteikyte@vplanas.lt
Architektas Eglė Biretienė 521 211 2701 egle.biretiene@vplanas.lt
Architektas(vaiko priežiūros atostogos) Indrė Grabauskaitė 523 indre.grabauskaite@vplanas.lt
Architektas Paulius Jonys 523 211 2046 paulius.jonys@vplanas.lt
Architektas Daiva Supko daiva.supko@vplanas.lt
Architektas Dovilė Milevska dovile.milevska@vplanas.lt
Architektas Dainora Norvilaitė 513 dainora.norvilaite@vplanas.lt
Inžinierius Darius Baronas 527 211 2764 darius.baronas@vplanas.lt
Inžinierius Erika Gabulienė 506 erika.gabuliene@vplanas.lt
Inžinierius Miglė Skirmantė 506 migle.skirmante@vplanas.lt
Inžinierius Vaidas Kisielius 527 2698 vaidas.kisielius@vplanas.lt
Inžinierius Aušra Volskienė 521 ausra.volskiene@vplanas.lt
Inžinierius Artūras Mazeliauskas 521 arturas.mazeliauskas@vplanas.lt
Inžinierius Vida Bujauskienė vida.bujauskiene@vplanas.lt
Inžinierius Mindaugas Kasiulevičius mindaugas.kasiulevicius@vplanas.lt
Dizaineris Kristijonas Vizgirda 523 211 2494 kristijonas.vizgirda@vplanas.lt
Dizaineris Inga Gujytė 523 211 2765 inga.gujyte@vplanas.lt
Sąmatininkas Julija Veronika Kildišienė
Technikas/ ūkio priežiūros specialistas Egidijus Perminas 527 egidijus.perminas@vplanas.lt
GEOGRAFINIŲ INFORMACINIŲ SISTEMŲ SKYRIUS:
Vadovas Aurelijus Deksnys 524 211 2700 aurelijus.deksnys@vplanas.lt
IT specialistas Andrius Geduška 504 211 2485 andrius.geduska@vplanas.lt
Aplinkotyrininkas Agnė Eigminienė 505 211 2486 agne.eigminiene@vplanas.lt  
GIS analitikas Simonas Puzonas 507 simonas.puzonas@vplanas.lt
GIS analitikas Romualda Noreikienė 504 211 2498 romualda.noreikiene@vplanas.lt
GIS analitikas Gytis Ladyga 505 211 2486 gytis.ladyga@vplanas.lt
GIS analitikas Rita Kavaliauskienė 505 211 2484 rita.kavaliauskiene@vplanas.lt
GIS analitikas Dovilė Strazdienė 524 211 2712 dovile.strazdiene@vplanas.lt
GIS analitikas/IT priežiūros specialistas Gintaras Kalvelis 525 211 2714 gintaras.kalvelis@vplanas.lt
GIS analitikas Inga Kavaliukienė 525 211 2493 inga.kavaliukiene@vplanas.lt
GIS analitikas Asta Maželė 525 211 2197 asta.mazele@vplanas.lt
GIS inžinierius/IT priežiūros specialistas Povilas Rinkūnas 522 povilas.rinkunas@vplanas.lt
GIS inžinierius Kristina Bitinienė 522 211 2835 kristina.bitiniene@vplanas.lt
GIS inžinierius Rita Pobedinskienė 522 211 2710 rita.pobedinskiene@vplanas.lt
GIS inžinierius Danguolė Ladygienė 522 211 2713 danguole.ladygiene@vplanas.lt
GIS inžinierius Neringa Verkauskienė 524 211 2488 neringa.verkauskiene@vplanas.lt
GIS inžinierius (Vaiko priežiūros atostogos) Agnė Kelečienė agne.keleciene@vplanas.lt
GIS inžinierius Tomas Matukas 524 211 2699 tomas.matukas@vplanas.lt
GIS inžinierius Rita Gabšytė  524  2112489 rita.gabsyte@vplanas.lt
GIS inžinierius Rūta Četrauskaitė 504 ruta.cetrauskaite@vplanas.lt
GIS inžinierius Irina Pozdejeva 524 211 2194 irina.pozdejeva@vplanas.lt
GIS inžinierius Alina Šilkaitė 525 211 2766 alina.silkaite@vplanas.lt
GIS inžinierius Brigita Deksnienė 525 211 2350 brigita.deksniene@vplanas.lt
GIS inžinierius Loreta Šilkienė 525 211 2733 loreta.silkiene@vplanas.lt
GIS inžinierius Auksė Četrauskaitė 522 aukse.cetrauskaite@vplanas.lt
GIS inžinierius Karolis Dambrauskas 527 karolis.dambrauskas@vplanas.lt
GIS inžinierius Gintarė Užaitė 505 gintare.uzaite@vplanas.lt
GIS inžinierius (vaiko priežiūros atostogose) Jovita Žemaitienė jovita.zemaitiene@vplanas.lt
Geodezininkas Algimantas Kunigėlis 527 211 2698, 8 698 81851 algimantas.kunigelis@vplanas.lt
Geodezininkas Eugenijus Streikus 527 211 2698 eugenijus.streikus@vplanas.lt
Geodezininkas Dainius Naginė 527 211 2698 dainius.nagine@vplanas.lt